Firma ja inimesed
Asukoht
Kaubamärgid
Esinduskauplus
   
 
 
TOOTEKATALOOG ( E-POOD )
EST » TOOTEKATALOOG ( E-POOD )
Prindi
     
 

 

Tere tulemast e-poodi!

Loodame, et leiad meie e-pood/tootekataloogist endale vajalikud tooted. Küsimuste korral võib töö ajal helistada 7 333585 või igal ajal kirjutada info@gerd.ee, aitame Sul valida sobivad tooted.

Meeldivaid oste soovides,

Gerd ITC OÜ

 
 
 
  «« Tagasi
 

Toode:
Hõbe-kroomvärv + spetsiaalkrunt + vahalapp  
Kiirelt kuivav akrüülvärv mis jätab väga ilusa kroomitaolise metalse läikega peegelpinna.

Päris kroompinnad saadakse keemiline protsessi käigus spetsiaalses galvaniseerimisvannis ja kahjuks lihtsalt värvimisega ei ole võimalik samasugust tulemust saavutada. Erinevad firmad pakuvad palju erinevaid “kroomvärve”, ka aerosoolis. Paraku on nendega nii, et mida läikivam ja ehtsale kroompinnale lähedasem on tulemus, seda pehmem on värvi pind (vaata MOTIP kroomvärv, kood 4060).

DUPLI-COLOR Silver Chrome ehk nn “hõbe-kroom” annab kõige läikivama ning kroomilähedasema pinna, mida on võimalik värvides saavutada, eeldusel, et pind jääb kõva, ilmastiku- ja kriimustustekindel.
Mida siledam on värvitav pind, seda parem tulemus jääb. Selle saavutamiseks on komplektis kaasas spetsiaalne isetasanduv must kruntvärv ja vahalapp, et eemaldada enne värvima asumist pinnalt viimasedki tolmuterad.

Värv nakkub hästi erinevate pindadega – sobib metallile (sh alumiiniumile), klaasile, puidule, kivile ja paljudele erinevat tüüpi plastikutele.
Väga hea tulemuse annab näiteks valuvelgede taastamisel.
Plastiku kroomimine selle värviga eeldab kõige alumise kihina ka plastikukrundi (otsi koodi 4063) kasutamist.
Värvi võib ka üle lakkida (otsi koode 4009 või 2001), tulemus jääb veel ilusam ja säravam.

- Jälgi pudelitel olevaid kasutusjuhendeid!
 
Kood  
674570  
Tüki hind  
20.00  
Lisa ostukorvi

 
  Otsing