Firma ja inimesed
Asukoht
Kaubamärgid
Esinduskauplus
   
 
 
TOOTEKATALOOG ( E-POOD )
EST » TOOTEKATALOOG ( E-POOD )
Prindi
     
 

 

Tere tulemast e-poodi!

Loodame, et leiad meie e-pood/tootekataloogist endale vajalikud tooted. Küsimuste korral võib töö ajal helistada 7 333585 või igal ajal kirjutada info@gerd.ee, aitame Sul valida sobivad tooted.

Meeldivaid oste soovides,

Gerd ITC OÜ

 
 
 
  «« Tagasi
 

Toode:
Tagatulede lakk, must 400 ml  
Läbipaistev lakk tagatulede toonimiseks.
Paljudel autodel on juba tehase poolt tagatuled ühte tooni, st et kui tuli on kustunud, paistab ta ühtlaselt näiteks must, kui erinevad tuled põlema pannakse, on pidurituli punane ja suund kollane jne, nagu olema peab. Samasuguse efekti saab tulelaki abiga ka ise teha.
Kasutamiseks eemalda tuli autolt, lihvi pind kergelt peene liivapaberiga (karedus 400 – 600), puhasta silikoonieemaldajaga (otsi koodi 0185) ja kata pind 2 – 3 õhukese lakikihiga, sõltuvalt sellest, kui tumedat tulemust tahad. Lakikihtide läbipaistvuse hindamiseks soovitame seda enne tulede värvimist katsetada näiteks klaasitükil.

HOIATUS: Tähtis on, et lakki ei lastaks liiga paksult, siis ei jää tulede õiged toonid läbi paistma. Kui värvid tule liiga tumedaks, võib probleeme tekkida ülevaatusel ja see on ka lihtsalt liiklusohtlik – näiteks sinu taga sõitev auto ei näe su piduritulesid ja sõidab tagant otsa.
Kui pind sai liiga tume ja tahad seda parandada, siis on olemas ka spetsiaalne tulelaki eemaldaja (otsi koodi 0164).

- Jälgi ka pudelitel olevaid kasutusjuhendeid!
 
Kood  
0260  
Tüki hind  
10.50  
Lisa ostukorvi

 
  Otsing