Firma ja inimesed
Asukoht
Kaubamärgid
Esinduskauplus
   
 
 
TOOTEKATALOOG ( E-POOD )
EST » TOOTEKATALOOG ( E-POOD )
Prindi
     
 

 

Tere tulemast e-poodi!

Loodame, et leiad meie e-pood/tootekataloogist endale vajalikud tooted. Küsimuste korral võib töö ajal helistada 7 333585 või igal ajal kirjutada info@gerd.ee, aitame Sul valida sobivad tooted.

Meeldivaid oste soovides,

Gerd ITC OÜ

 
 
 
  «« Tagasi
 

Toode:
Plastik- ja kummidetailide hooldaja 600 ml  
Silikooni sisaldav väliste plastikdetailide puhastusvahend annab uue ja värske välimuse kõikidele värvimata plastikust stangedele, peeglitele, katuseraamidele, ukseliistudele jne. Jätab pindadele ühtlase määrdumisvastase, vett ja mustust hülgava kihi, mis kaitseb ka ilmastikumõjude ja UV-kiirguse eest ning ei lase pinnal pleekuda.

Sõltumata sellest kas plastik on must, hall või mingit vahepealset tooni, muudab vahend pinnad ühtlasemaks ja natuke tumedamaks, jättes mulje, justkui oleks pind märg või õline. Tegelikult vahend mõne aja möödudes aurustub ja pind kuivab ning ei jää kleepuv ega tõmba tolmu külge.

Pihusta õhukese kihina kuivadele pindadele ja hõõru pehme puhta riidega (väga hästi sobivad selleks MOTIPi või VALMA poleerimislapid, otsi koode 0777 või CC025).

Toode on eriti suures (600 ml) aerosoolpakendis. Tänu uudsele tehnoloogiale ei pea aerosool olema pihustamise ajal püstises asendis, vaid võid pudelit hoida endale sobivalt, kasvõi põhi ülespidi.

- Jälgi ka pudelitel olevaid kasutusjuhendeid!
 
Kood  
0709  
Tüki hind  
5.30  
Lisa ostukorvi

 
  Otsing