Firma ja inimesed
Asukoht
Kaubamärgid
Esinduskauplus
   
 
 
TOOTEKATALOOG ( E-POOD )
EST » TOOTEKATALOOG ( E-POOD )
Prindi
     
 

 

Tere tulemast e-poodi!

Loodame, et leiad meie e-pood/tootekataloogist endale vajalikud tooted. Küsimuste korral võib töö ajal helistada 7 333585 või igal ajal kirjutada info@gerd.ee, aitame Sul valida sobivad tooted.

Meeldivaid oste soovides,

Gerd ITC OÜ

 
 
 
  «« Tagasi
 

Toode:
Poleerimispasta masinale, keskmine 100 ml  
Keskmise abrassiivsusega universaalne poleerimispasta tuhmunud värvipinna puhastamiseks. Abrassiivosakesed lihvivad välja kriimustused, puhastavad ja siluvad värvi- või lakikihti.

Toode on silikoonivaba ja sobib ka pindade puhastamiseks enne värvimist, samuti värviparanduste järgselt uue ja vana värvi üleminekute lihvimiseks (lase värskel värvil mõned päevad kuivada, enne kui seda lihvima hakkad) ja värvipritsmete eemaldamiseks vanalt värvilt.

Commandant M4 on mõeldud eelkõige poleerimismasinaga kasutamiseks. Jälgi, et masina pöörded ei oleks üle 1800 p/min, parima tulemuse annab lambanahast poleerimiskate.
Käsitsi poleerimiseks ja/või pinna lõplikuks puhastamiseks soovitame kasutada MOTIPi või VALMA poleerimislappe (koodid 000060 või CC025).

Pärast COMMANDANT-iga autovärvi puhastamist soovitame pinnad ka vahatada, et värvi kaitsta ja saavutada veel ilusam läige. Soovitame sama tootesarja masinavaha CM75, aga sobivad ka kõik teised.

Poleerimispastade kohta lähemalt vaata ka artiklit ”Poleerimisest ja vahatamisest” kasulike nippide alt.

- Ära kasuta päikese käes kuumenenud värvipinnal.
- Väldi aine külmumist.

- Jälgi ka pakendil olevat kasutusjuhendit.
 
Kood  
CM4T  
Tüki hind  
5.20  
Lisa ostukorvi

 
  Otsing